داکت اسپلیت سقفی ال جی در میان برندهای موجود در بازار دارای تکنولوژی های خاصی است که در این متن تعدادی از آنها را به طور مختصر شرح می دهیم تا هنگام خرید داکت اسپلیت ال جی و یا سیستم های دیگر، انتخاب مناسبی داشته باشید. داکت اسپلیت شرکت ال جی به همراه بسیاری از محصولات دیگر به طور مستقیم از شرکت ما به فروش می رسند که جهت استعلام لیست قیمت داکت اسپلیت ال جی LG و Hisense و یا سایر محصولات با مهندسان ما تماس بگیرید.

برجسته ترین خصوصیات داکت اسپلیت سقفی ال جی

۱ . تنوع در ابعاد

موجود در انواع سایز باریک (Slim)، متوسط (Premium)، استاندارد (Standard) و داکت سایز بزرگ (Big Duct) از ظرفیت های ۵٫۱ تا ۲۲٫۶ کیلووات (۱٫۵ تا ۶٫۵ تن تبرید) مطابق تصویر زیر

داکت اسپلیت سقفی ال جی

داکت اسپلیت ال جی

۲ . موتور کمپرسور قدرتمند از نوع BLDC

یونیت بیرونی (خارجی) داکت اسپلیت سقفی ال جی دارای موتور الکتریکی (موتور کمپرسور) از نوع BLDC (Brush Less DC Motor) با آهنربای نئودیمیوم و با بازه فرکانس ۱۵ تا ۱۰۰ هرتز است.

۳ . تکنولوژی موتورفن BLDC

موتورفن های داکت اسپلیت شرکت ال جی از نوع BLDC و از آهنرباهای ND که گشتاور بالا و در نتیجه حجم هوای زیاد را فراهم می کند، ساخته شده است که در نهایت به موتور این اجازه را می دهد که در سرعت های بالا با صدای مکانیکی کمتری کار کند.

۴ . مبدل حرارتی با فین مخصوص

با بکاربردن تکنولوژی به کار رفته در VRF های شرکت ال جی موسوم به مولتی وی و مینی مولتی وی ، در ساخت نسل جدید مبدل های حرارتی این سیستم با فین های مخصوص (Wide Louver Fin) تا ۲۸ درصد در راندمان انتقال حرارت مبدل ها (نسبت به مدل های قدیمی تر) صرفه جویی می شود. (مطابق کاتالوگ)

۵ . کنترلر لمسی داکت اسپلیت شرکت ال جی

این کنترلر که در سه سطح متفاوت وجود دارد به عنوان آپشن به دستگاه اضافه می شود و ساختاری کاربر پسند با قابلیت نمایش درجه حرارت و میزان مصرف انرژی به صورت گرافیکی و نیز برنامه ریزی دارد. این کنترلرها در صورت درخواست به عنوان آپشن به لیست قیمت داکت اسپلیت ال جی افزوده می شود.

۵ . کاهش حجم و وزن در مدل های جدید

مطابق کاتالوگ داکت اسپلیت سقفی ال جی در مدل های جدید این دستگاه نسبت به مدل های قبلی ۲۰ درصد وزن کمتر و ۴۱ درصد مساحت سطح کمتر دارند.

داکت اسپلیت شرکت ال جی

۶ . استفاده از تکنولوژی Gold Fin در آن

در مبدل حرارتی داکت اسپلیت شرکت ال جی و بر روی سطوح آن از یک عملیات پوشش سطح تحت عنوان Gold Fin استفاده شده که آن را در برابر آلودگی ها و مواد خورنده به خوبی محافظت کرده و طول عمر دستگاه را افزایش می دهد. در تصویر زیر و مطابق کاتالوگ داکت اسپلیت سقفی ال جی نتایج تست Salt Spray را بعد از ۱۵ روز بر روی مبدل حرارتی دارای تکنولوژی Gold Fin و بدون آن را مشاهده می کنید.

استفاده از تکنولوژی Gold Fin

در تصویر زیر یک نمونه از کاتالوگ سایز استاندارد داکت اسپلیت شرکت ال جی برای یونیت داخلی (Indoor) و یونیت خارجی (Outdoor) ارائه شده است که در هنگام خرید داکت اسپلیت ال جی می توان به صورت اولیه دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمود.

کاتالوگ داکت اسپلیت سقفی ال جی

افزوده شدن برخی از این تکنولوژی ها به داکت اسپلیت شرکت ال جی منجر به افزایش قیمت داکت اسپلیت ال جی می شود ولی این درصد از صرفه جویی ها در نهایت و به مرور زمان باعث کاهش هزینه های مصرف انرژی آن می گردد.

قیمت داکت اسپلیت ال جی

محصولات شرکت ما به صورت مستقیم از شرکت سازنده (LG و Hisense) تامین و با قیمت مناسب و قابل رقابت و تحت ضمانت شرکت اصلی به فروش می رسد. برای استعلام قیمت داکت اسپلیت ال جی ، شناخت بیشتر ویژگی ها، مزایا و معایب آن، مقایسه این سیستم با سایر دستگاه ها مانند فن کویل و مینی چیلر یا چیلر، دستگاه پکیج یونیت ، دستگاه زنت و … و انتخاب مناسب ترین سیستم برای ساختمان خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر ⇓

راهنمای خرید داکت اسپلیت

تفاوت داکت اسپلیت با چیلر

مزایا و معایب داکت اسپلیت

مزایا و معایب فن کویل

قیمت و خرید داکت اسپلیت سقفی ال جی
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 2 =

error: