سیستم تهویه مطبوع کولر گازی ال جی LG کره

در زیر به طور خلاصه مشخصات فنی و مزایای کولر گازی ال جی LG آورده شده است و برای دانلود کاتالوگ کامل از پایین همین صفحه اقدام نمایید.

معرفی کولر گازی ال جی LG

محاسبه بار سرمایشی (BTU) : واحد BTU برای اندازه گیری میزان سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرد که مقدار آن در فضاهای مسکونی به عوامل متعددی مانند میزان مساحت اتاق ، اندازه و محل قرارگیری پنجره ها ، سیستم روشنایی ، تجهیزات گرماساز موجود در اتاق و تعداد افراد موجود در محل بستگی دارد. در جدول زیر پس از انجام محاسبات مهندسی کامل ، به طور میانگین می توانید سیستم مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

جدول انتخاب کولر گازی متناسب با بار سرمایش

محصولات سال ۲۰۱۵ – ۲۰۱۶ تهویه کولر گازی ال جی به ترتیب زیر می باشد :

Titan Next Plus Inverter V (تایتان نکست پلاس اینورتر)

این دستگاه در ظرفیت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ BTU به صورت سرمایش و گرمایش وارد بازار می شود. و به دلیل بهره گیری از تکنولوژی اینورتر و نیز تکنولوژی اسکن هوشمند ، قابلیت کاهش مصرف برق تا ۷۳ درصد را دارا می باشد.

تکنولوژی اینورتر و اسکن هوشمند کولر گازی ال جی

امکانات این دستگاه :

مزایای کولر گازی ال جی مدل next plus inverter

اسکن هوشمند

اسکن هوشمند موقعیت های مکانی و فعالیت های کاربر را شناسایی می کند تا تنظیمات دمایی را کنترل نماید. وقتی که کاربری حضور ندارد یا فعالیت زیادی در فضای مورد تهویه صورت نمی گیرد ، دستگاه به صورت خودکار جهت پرتاب باد و میزان خنکی را متناسب با شرایط موجود در فضا تنظیم می کند و دما را هر ۲۰ دقیقه یک درجه افزایش می دهد. بهره گیری از این تکنولوژی در این مدل کولر گازی ال جی باعث کاهش مصرف برق دستگاه تا ۱۳ درصد کمتر از هر محصول کم مصرف دیگری می شود.

تکنولوژی کمپرسور اینورتر

کمپرسور این مدل از دستگاه کولر گازی LG از نوع اینورتر (دور متغیر متناسب با نیاز مصرف کننده) بوده و به دلیل عملکرد خطی تا ۶۰ درصد (به گفته شرکت LG کره) کاهش مصرف انرژی را در پی دارد. یکی دیگر از عوامل بهبود عملکرد این دستگاه موتور BLDC آن است که در این تکنولوژی گردش روغن در کمپرسور به حداقل رسیده و باعث افزایش کارایی موتور و تنظیم فشار سیستم می شود.

دکمه Deep Sleep Mode

با استفاده از این قابلیت ، در زمان استراحت به صورت خودکار دمای محیط در هر ۳۰ دقیقه ۱ درجه افزایش می یابد (افزایش کلی دما تا حداکثر تا ۲ درجه است) تا دمای مناسبی را در زمان استراحت داشته باشیم

نمایشگر میزان مصرف برق دستگاه بر حسب کیلو وات (Energy Display Mode)

با یک بار فشردن این دکمه مقدار کیلووات مصرفی دستگاه در نمایشگر نشان داده می شود ، با دو بار فشردن این دکمه ، میانگین مصرف و با سه بار فشردن به حالت اولیه باز می گردد و دما را نشان می دهد.

سطح صدای کم دستگاه

از خصوصیات دیگر دستگاه کولرگازی نکست پلاس اینورتر ، سطح صدای فوق العاده پایین آن تا ۱۹ دسیبل است (معادل نصف سطح صدای یک کتابخانه) به علت تکنولوژی جدید در بلور فن و موتور BLDC

استفاده از تکنولوژی گلد فین در کندانسور

ال جی در قسمت کندانسور تمامی محصولات خود از تکنولوژی گلد فین بهره می گیرد که باعث مقاومت در برابر خوردگی و افزایش طول عمر دستگاه می شود.

 فیلترهای تصفیه هوا (۳M مولتی ، پلاس مستر آیونایزر ، پلاسما)

← فیلتر ۳M مولتی میکرو ذرات مضر با قطر بیش از ۳ میکرون را (گرد و غبار ، ویروس ، ذرات آلرژی زا) جذب کرده و با نیروی الکترواستاتیک آنها را غیر فعال و در نهایت توسط آنتی آلرژی ها و آنتی جرم های موجود در سیستم ، آنها را کامل از بین برده و هوایی عاری از ویروس ، باکتری و گرد و غبار خواهیم داشت

← فیلتر پلاس مستر آیونایزر با تولید بیش از ۲ میلیون یون در هر دقیقه و پخش آن در محیط اطراف می تواند تمام فضای تحت پوشش اطراف خود را ۹۹٫۹ درصد یونیزه کند

← فیلتر پلاسما ذرات گرد و غبار و آلاینده های میکروسکوپی (حتی خز حیوانات خانگی) را پس از رهگیری و جذب توسط میدان الکتریکی می سوزاند و از بین می برد

فیلتر تصفیه هوای کولر گازی

(نکست وان اینورتر)  Titan Next One Inverter V

این دستگاه نیز همانند کولر گازی Titan next plus inverter در ظرفیت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ و به صورت سرمایش و گرمایش وارد بازار می شود.

امکانات این دستگاه :

امکانات دستگاه کولر گازی ال جی مدل next one inverter

کنترل مصرف انرژی :

با استفاده از این تکنولوژی (دکمه موجود روی کنترل دستگاه) مصرف کننده قادر است به صورت دستی در ۳ مرحله میزان مصرف انرژی کولر گازی خود را کنترل کند.

فیلترهای تصفیه هوا (۳M مولتی – پلاس مستر آیونایزر)

کارایی بالای دستگاه

دکمه Deep Sleep Mode

نمایشگر میزان مصرف برق کولرگازی

(تایتان بیگ اینورتر) Titan Big Inverter V

این مدل از کولر گازی ال جی در ظرفیت ۳۰۰۰۰ BTU موجود است و به علت استفاده از گاز R410a قابلیت گرمایش تا منفی ۱۰ درجه سانتیگراد را دارد

امکانات این دستگاه :

امکانات کولرگازی LG مدل titan big

به علت استفاده از تکنولوژی اینورتر در کمپرسور دستگاه ، تا ۶۰ درصد کاهش مصرف برق خواهیم داشت

پرتاب باد فوق العاده تا ۲۰ متر (برای امتحان یک کاغذ در ۲۰ متری آن قرار داده و بر اثر پرتاب باد ، کاغذ تکان می خورد)

فیلترهای تصفیه هوا (۳M مولتی – پلاس مستر آیونایزر)

(تایتان جدید) New Titan

این دستگاه در ظرفیت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ به صورت سرمایش و گرمایش و در ظرفیت ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ به صورت تنها سرمایش و با گاز مبرد R22 وارد بازار می شود.

امکانات این دستگاه :

امکانات کولر گازی LG مدل new titan

مناسب برای مناطق گرمسیری در ظرفیت ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ BTU

پرتاب باد تا ۱۵ متر

فیلتر تصفیه هوا (۳M مولتی – پلاسما)

دوام و کارایی بالای دستگاه

Smile

امکانات دستگاه کولرگازی LG مدل smile

این مدل از کولر گازی ال جی در ظرفیت های ۹۰۰۰ ، ۱۲۰۰۰ ، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ BTU به صورت سرمایش و گرمایش موجود است و گاز مبرد آن R22

لازم به ذکر است که مدل های ایستاده نیز در چهار طرح مختلف زیر موجود می باشد.

Top Gun

Floor Standing

L-Style

TP-H808FLA5

امکانات مدل های ایستاده کولر گازیکولر گازی ایستاده

برای دانلود فایل pdf کاتالوگ محصولات کولر گازی LG بر روی لینک روبرو کلیک نمایید ← Catalog LG

جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت کولر گازی LG و نیز انواع دیگر سیستم های تهویه مطبوع و انتخاب مناسب ترین سیستم با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر ⇐ کولر گازی Hisense

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: