LS VRF – وی آر اف برند ال اس

LS VRF نسل جدید سیستم های مولتی اسپلیت است. این دستگاه با استفاده از تکنولوژی DC INVERTER دبی سیال مبرد را کنترل می کند که این مسئله موجب می گردد نسبت به سیستم های دیگر مصرف برق به طور قابل ملاحظه ای کاهش یابد.

دستگاه های اسپلیت معمولی با کمپرسور دور ثابت همیشه با حداکثر توان کار کرده و طبعا مصرف برق بالایی نیز دارند بخصوص در لحظه استارت سیستم. حالت گرمایش در سیستم های اسپلیت معمولی در زمانی که دمای بیرون حدود ۵ درجه بالای صفر باشد کارایی دارد و در دمای زیر صفر عملا فقط برق مصرف می کند و راندمان آن بسیار پایین است.

در دستگاه های اسپلیت با سیستم اینورتر و کمپرسور دور متغیر به دلیل تغییر دور کمپرسور در آن، مصرف برق توسط اینورترها کنترل شرده و بسته به نیاز و شرایط محیطی دور آن کم یا زیاد می شود که در نتیجه مصرف برق آن می تواند تا ۶۰ درصد کمتر باشد. همچنین عملکرد حالت گرمایش در سیستم های اینورتر بصورت کاملتر بوده و تا ۲۰ درجه زیر صفر بدون افت راندمان کارایی دارد. ضمنا گاز مبرد مصرفی آن از نوع R410A است که علاوه بر غیر سمی بودن با محیط زیست نیز سازگاری کامل دارد.

اسپلیت های مرکزی (VRF) که البته با فناوری جدید دیجیتال اسکرال عرضه شده اند به شما این امکان را می دهند که یک یونیت خارجی را به ۶۴ یونیت داخلی در مدل های مختلف متصل کرده و غالبا دو کمپرسور در آنها وجود دارد که بسته به نیاز مصرف کننده و تعداد یونیت های داخلی ، ظرفیت و دور کارکرد دستگاه متغیر خواهد بود که این امر می تواند از ۱۰ درصد تا ۱۰۰ درصد ظرفیت زیر بار برود.

مزایای دستگاه LS VRF :

قابلیت اتصال به انواع پنل های داخلی اعم از کانالی ، دیواری ، کاستی ، ایستاده و …

مدیریت مصرف انرژی با استفاده از تکنولوژی Full DC INVERTER

امکان کنترل درجه حرارت فضاهای مختلف به صورت مستقل

کارکرد مطمئن در دورها و بارهای پایین و جزئی

قابلیت اتصال به برق تک فاز

سبک و اشغال فضای کم

تعمیر و نگهداری آسان

عدم نیاز به موتورخانه

نصب راحت و آسان

این سیستم قابلیت سری شدن تا سقف ۱۶ عدد یونیت خارجی در ظرفیت بالا به صورت مدولار را دارد که با احتساب ۶۴ عدد پنل داخلی برای هر واحد بیرونی مجموعا ۱۰۲۴ عدد یونیت داخلی که توسط ریموت کنترل مرکزی هدایت می شوند را در اختیار قرار می دهد.

ماکزیمم تعداد یونیت داخلی متصل به یک یونیت خارجی

دامنه کارکرد قابل اطمینان بین ۲۰- تا ۲۷+ درجه سانتی گراد در حالت گرمایش و ۵- تا ۴۸+ درجه سانتی گراد در حالت سرمایش تعبیه و طراحی شده است.

دامنه کارکرد قابل اطمینان VRF

طول لوله کشی در VRF های نسل جدید افزایش یافته، بطوریکه اختلاف ارتفاع بین یونیت خارجی و پایین ترین یونیت داخلی بین ۷۰ تا ۱۵۰ متر قابل اجراست و همچنین طول لوله کشی از یونیت خارجی تا دورترین یونیت داخلی تا ۱۵۰ متر در نظر گرفته شده است.

طول لوله کشی در VRF های نسل جدید

انواع کمپرسور در سیستم های DX به چهار نوع تقسیم می شوند :

۱ . روتاری

۲ . پیستونی

۳ . اسکرال

۴ . اسکرو

سیستم VRF از نوع اسکرال اینورتر

در سیستم VRF از نوع اسکرال اینورتر برای بهینه سازی راندمان و نیز مدیریت مصرف انرژی استفاده شده است.

کاتالوگ LS VRF – جدول مشخصات فنی :

LS VRF

کاتالوگ LS VRF - جدول مشخصات فنی

Mini VRF

Mini VRF نسل جدید سیستم های VRF با ظرفیت کمتر است. این دستگاه کلیه قابلیت های سیستم VRF را دارد. از جمله اینکه با استفاده از تکنولوژی Full DC INVERTER و توانایی تنظیم دبی سیال مبرد ، متناسب با بار برودتی مورد نیاز ، موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی در پروژه های تهویه مطبوع می گردد، به علاوه اینکه این دستگاه قابلیت اتصال به برق تک فاز را نیز دارد.

استفاده از کمپرسورهای Full DC INVERTER در این دستگاه موجب شده که مصرف برق آن به طور قابل ملاحظه ای کاهش یابد. این دستگاه توانایی اتصال به انواع یونیت های داخلی در ظرفیت های مختلف را دارد که قابلیت مستقل نمودن فضاهای مورد نظر برای مصرف کننده را ایجاد می نماید.

دستگاه LS Mini VRF با قابلیت کنترل هوشمند، به مصرف کننده این امکان را می دهد که اتاق ها و فضاهای مستقل از هم را به بهترین شکل ممکن کنترل نماید.

دیگر مزیت این دستگاه این است که تنها یک یونیت بیرونی می تواند تا ۷ عدد پنل داخلی را تغذیه کند، همین امر موجب می گردد تا فضاهای کمتری از حیاط، بام و یا تراس اشغال گردد.

کاتالوگ LS Mini VRF – جدول مشخصات فنی :

LS Mini VRF

کاتالوگ LS Mini VRF - جدول مشخصات فنی

در ضمن انواع پنل های داخلی اعم از کانالی ، دیواری ، کاستی ، ایستاده و … نیز برای این سیستم طراحی شده است که در صورت درخواست کاتالوگ آن برای شما ارسال می شود.

سایر محصولات VRF ماLG VRF , Hisense VRF

مطالعه بیشتر ⇐ سیستم تهویه مطبوع جدید گرمایشی و سرمایشی گازسوز GHP با مصرف برق بسیار کم (در حد راه اندازی فن) ⇐ سیستم GHP

شناخت بیشتر دستگاه های تهویه مطبوعانواع چیلرها

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دستگاه LS VRF ، قیمت دستگاه LS Mini VRF و شناخت بیشتر ویژگی های آنها و نیز انواع دیگر سیستم های تهویه مطبوع با مهندسان گروه ماخ تماس بگیرید.

مهندس احمدی (تهویه مطبوع ماخ) : ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی (تهویه مطبوع ماخ) : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳