قیمت مینی چیلر

لیست قیمت مینی چیلر از ظرفیت ۲ تا ۲۰ تن تبرید تقریبا از ۹ تا ۵۳ میلیون تومان است. قیمت انواع مینی چیلر به عوامل گوناگونی از جمله قیمت ارز ، نوع کندانسور و اواپراتور ، نوع سیستم کنترلی ، اینورتر بودن یا نبودن و سایر موارد بستگی دارد که ما در این متن برخی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت مینی چیلر هوا خنک و انواع دیگر آن را بررسی می کنیم تا در هنگام خرید با پرداخت مبلغی مناسب بتوانید مینی چیلری که نیازهای شما را به شکل مطلوب برآورده می کند، انتخاب نمایید. در جدول زیر به صورت تقریبی لیست قیمت مینی چیلرهای ساخته شده در شرکت ما (از ظرفیت ۲ تا ۲۰ تن تبرید) آورده شده است.

ظرفیت مینی چیلر (تن تبرید)ظرفیت بر حسب (KW)قیمت نوع تک مدار (تومان)قیمت نوع دو مدار (تومان)
279,000,000
310.512,000,000
41414,000,000
517.516,500,000
82823,000,00026,000,000
103526,500,00029,000,000
1552.535,000,00039,000,000
207048,000,00053,000,000

نمونه هایی از مینی چیلرهای صنعتی و ساختمانی ساخته شده در شرکت ما :

انواع مینی چیلر

مارک قطعات مورد استفاده در مینی چیلرهای ساخته شده در شرکت ما :

کمپرسور ⇐ کمپرسور اسکرال یا پیستونی کوپلند یا دانفوس

قطعات الکتریکی ⇐ هیوندای کره ، زیمنس یا اشنایدر

قطعات سیکل تبرید ⇐ دانفوس ، کستل یا ALCO

بدنه ، کندانسور و اواپراتور ⇐ طراحی و تولید در محل کارخانه شرکت ما

نوع مبرد ⇐ R134 , R22 , R407

عوامل تاثیر گذار بر قیمت انواع مینی چیلر عبارتند از :

۱ . تاثیر قیمت ارز بر قیمت مینی چیلر

طبیعی است که به علت وارداتی بودن برخی از مهمترین قطعات دستگاه مانند کمپرسور، قیمت تمام شده مینی چیلر تحت تاثیر قیمت ارز خواهد بود و ما در ساخت مینی چیلرهای خود از کمپرسورهای شرکت های جهانی دانفوس و کوپلند و موتور فن های زیلابگ ، EBM یا دمنده استفاده می کنیم. علاوه بر آن در محصولات ما از سیستم های کنترل الکترونیکی و قطعات سیکل تبرید برندهای معتبر اروپایی استفاده می شود که از جمله قطعات وارداتی محسوب می شوند.

کمپرسورهای کوپلند و موتور فن های زیلابگ

۲ . تاثیر کمپرسور اینورتر بر قیمت انواع مینی چیلر

در حالت معمولی از کمپرسورهای دور ثابت در مینی چیلر استفاده می شود و اگر در پروژه ای قرار بر این باشد که از کمپرسور اینورتر (دور متغیر) استفاده شود، به علت گران تر بودن این مدل از کمپرسورها، بر قیمت مینی چیلر افزوده می شود.

۳ . تاثیر تعداد و نوع کندانسور و اواپراتور بر قیمت مینی چیلر هوا خنک و …

در دستگاه مینی چیلر دو نوع مبدل حرارتی (کندانسور و اواپراتور) استفاده می شود. کندانسور همواره از نوع هوا خنک است که از لوله های متعدد مسی (کویل) فین دار (پره های آلومینیومی) و یک یا چند موتور فن تشکیل می شود. تعداد ردیف، قطر و جنس کویل ها و نیز نوع و جنس فین های آن بر عملکرد و قیمت انواع مینی چیلر تاثیر مستقیم دارد. برای مثال در شرایط آب و هوایی نامناسب و برای جلوگیری از خوردگی فین ها از پوشش های مخصوص ضد خوردگی (Gold Fin یا Blue Fin) بر روی فین ها استفاده می شود که طبیعی است قیمت آن نسبت به فین های بدون پوشش بیشتر است.

همچنین اواپراتور که در آن آب سرد می شود، مبدل حرارتی پوسته و لوله ای (shell and tube) است که جنس و ساختار آن بر عملکرد و قیمت دستگاه تاثیر مستقیم دارد. به دلیل اینکه ما کندانسورها و اواپراتورهای مینی چیلرهای خود و نیز تعدادی از چیلرسازهای کشور را در کارخانه خود و مطابق با استاندارد تدوین شده طراحی و تولید می کنیم، قیمت تمام شده این تجهیزات به طور چشمگیری کاهش و در کاهش قیمت مینی چیلر ها و چیلر های شرکت ما تاثیر مستقیم دارد. در برخی کاربردهای خاص به جای اواپراتور شل اند تیوب بایستی از اواپراتورهای صفحه ای یا همان پلیتی استفاده شود.

مهندسان ما ابتدا احتیاجات اساسی هر پروژه و درخواست های مشتری را بررسی و مناسب ترین دستگاه را از نظر نوع ، ظرفیت و … برای آن محاسبه و طراحی می کنند و پس از تعیین قیمت و اعلام آن طبق یک پیش فاکتور و پس از به توافق رسیدن با مشتری، فرآیند ساخت دستگاه، تست، تحویل و نصب آن انجام می شود. ما محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسانیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های سرمایشی و گرمایشی و نیز استعلام قیمت انواع مینی چیلر ، چیلر و سایر دستگاه ها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر ⇓

مینی چیلر چیست؟

چیلر کوچک خانگی

قیمت مینی چیلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: