قیمت مینی چیلر هوا خنک و انواع دیگر آن بسته به عوامل گوناگونی متغیر است که ما در این متن برخی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع مینی چیلر را بررسی می کنیم تا در هنگام خرید با پرداخت مبلغی مناسب بتوانید مینی چیلری که نیازهای شما را به شکل مطلوب برآورده می کند، انتخاب نمایید. بنابرین نمی توان یک لیست تحت عنوان لیست قیمت مینی چیلر (به جز در مینی چیلرهای از پیش ساخته شده با ویژگی های مشخص) را تدوین نمود زیرا اولا قیمت ارز ثابت نیست و قطعاتی چون کمپرسور و موتور فن که وارداتی هستند به قیمت ارز وابسته اند و دوما اینکه نیازهای هر ساختمان یا واحد صنعتی که به مینی چیلر نیاز دارد باید ابتدا بررسی و دستگاه متناسب آن طراحی و ساخته شود.

۱ . تاثیر قیمت ارز بر قیمت مینی چیلر

طبیعی است که به علت وارداتی بودن برخی از مهمترین قطعات دستگاه مانند کمپرسور، قیمت تمام شده مینی چیلر تحت تاثیر قیمت ارز خواهد بود و ما در ساخت مینی چیلرهای خود از کمپرسورهای شرکت های جهانی دانفوس و کوپلند و موتور فن های زیلابگ استفاده می کنیم. علاوه بر آن در محصولات ما برای سیستم های کنترلی الکترونیکی نیز از برندهای معتبر اروپایی استفاده می شود که از جمله قطعات وارداتی محسوب می شوند.

کمپرسورهای کوپلند و موتور فن های زیلابگ

۲ . تاثیر کمپرسور اینورتر بر قیمت انواع مینی چیلر

در حالت معمولی از کمپرسورهای دور ثابت در مینی چیلر استفاده می شود و اگر در پروژه ای قرار بر این باشد که از کمپرسور اینورتر (دور متغیر) استفاده شود، به علت گران تر بودن این مدل از کمپرسورها، بر قیمت مینی چیلر افزوده می شود ولی با توجه به مزایایی چون کاهش مصرف برق، افزایش سطح رضایت از عملکرد آن و … پیشنهاد می شود که از نوع اینورتر در صورت نیاز استفاده شود.

۳ . تاثیر تعداد و نوع کندانسور و اواپراتور بر قیمت مینی چیلر هوا خنک و …

در دستگاه مینی چیلر دو نوع مبدل حرارتی (کندانسور و اواپراتور) استفاده می شود. کندانسور همواره از نوع هوا خنک است که از لوله های متعدد (کویل) فین دار (پره دار) و یک یا چند موتور فن تشکیل می شود. تعداد ردیف، قطر و جنس کویل ها و نیز نوع و جنس فین های آن بر عملکرد و قیمت انواع مینی چیلر تاثیر مستقیم دارد. همچنین اواپراتور که در آن آب سرد می شود، مبدل حرارتی پوسته و لوله ای (shell and tube) است که جنس و ساختار آن بر عملکرد و قیمت دستگاه تاثیر مستقیم دارد. به دلیل اینکه ما کندانسورها و اواپراتورهای مینی چیلرهای خود و نیز تعدادی از چیلرسازهای کشور را در کارخانه خود و مطابق با استاندارد تدوین شده طراحی و تولید می کنیم، قیمت تمام شده این تجهیزات به طور چشمگیری کاهش و در کاهش قیمت چیلر و مینی چیلر های ما تاثیر مستقیم دارد.

نمونه هایی از مینی چیلرهای ساخته شده در شرکت ما :

انواع مینی چیلر

مهندسان ما ابتدا احتیاجات اساسی هر پروژه و درخواست های مشتری را بررسی و مناسب ترین دستگاه را از نظر نوع ، ظرفیت و … برای آن محاسبه و طراحی می کنند و پس از تعیین قیمت و اعلام آن طبق یک پیش فاکتور و پس از به توافق رسیدن با مشتری، فرآیند ساخت دستگاه، تحویل، تست و نصب آن انجام می شود. ما محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسانیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع دستگاه های سرمایشی و گرمایشی و نیز استعلام قیمت انواع مینی چیلر ، چیلر و سایر دستگاه ها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر ⇓

مینی چیلر چیست؟

چیلر کوچک خانگی

قیمت مینی چیلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =

error: