گروه ماخ ، شرکت سازنده مینی چیلر ، انواع و اقسام چیلر تراکمی، دستگاه هواساز، دستگاه زنت، اکونوپک و … است. ما به عنوان شرکت سازنده مینی چیلر ، محصولاتمان را مطابق با دستور العمل های روز صنعت تهویه و تبرید تولید کرده و به نحو مستقیم از کارخانه و بدون واسطه به فروش می رسانیم و به همین خاطر همواره محصولات را با قیمت مناسب عرضه می کنیم. فرآیند فروش مینی چیلر شامل چندین اقدام مهم است که در زیر به تشریح آن می پردازیم تا بتواند راهنمای خوبی برای انتخاب مینی چیلر متناسب با نیاز شما باشد.

فرآیند فروش مینی چیلر از شرکت سازنده مینی چیلر تا نصب آن

ما مینی چیلرهای خود را در انواع مینی چیلر آپارتمانی (یا اداری و تجاری) و مینی چیلر صنعتی طراحی و تولید می کنیم که در زیر مراحل فروش مینی چیلر از بازدید پروژه و یا بررسی درخواست های مشتری تا تولید، تست و نصب آن به طور خلاصه ذکر شده است.

۱ . بررسی احتیاجات و درخواست های مشتری توسط مهندسان ما شامل قدرت خنک کاری مینی چیلر مورد نیاز، دمای خنک کاری آن، بررسی شرایط محیطی محل نصب، مشخصات برق ورودی به دستگاه (ولتاژ ، فاز و هرتز)، آپشن های کنترلی و … و در صورت لزوم بازدید از محل نصب مینی چیلر و تهیه نقشه های اجرایی و نیز تعیین خصوصیات مینی چیلر مورد نظر و نیز بازدید مشتری از کارخانه ما در صورت تمایل مشتری (در برخی کاربردها به جای مینی چیلر ممکن است دستگاه دیگری که از نظر ابعاد مختلف با نیازهای آن کاربرد سازگاری بیشتری دارد، توسط مهندسان ما پیشنهاد داده شود)

۲ . ارائه یک پیش فاکتور از سوی شرکت سازنده مینی چیلر (گروه ماخ) و تعیین جزء به جزء هر یک از خصوصیات مینی چیلر مورد نظر (از جنس بکار رفته در کندانسور و اواپراتور آن گرفته تا نوع کمپرسور و موتور فن و …) به همراه قیمت روز آن، خدمات پس از فروش مینی چیلر و …

۳ . در صورت توافق با مشتری، آغاز مرحله ساخت مینی چیلر در کارخانه ما ( به عنوان شرکت سازنده مینی چیلر ) و مطابق با دستورالعمل های روز مانند استاندارد طراحی و اجرای موارد مکانیکال (Mechanical performance EN 1886)، استاندارد انجام محاسبات مهندسی (Class D2 max deflection/meter)، استاندارد انتخاب تجهیزات کنترلی و الکترونیکی و … و استفاده از مواد اولیه مرغوب با ضخامت و ابعاد مناسب در ساختار مینی چیلر

۴ . انجام تمامی آزمایشات مورد نیاز شامل آزمایش نشتی، عملکردی، صوتی و ..‌. پس از ساخت در محل کارخانه و تحویل آن به مشتری

۵ . حمل، نصب و راه اندازی آن در محل مورد نظر در صورت درخواست مشتری و شروع خدمات پس از فروش مینی چیلر

شرکت سازنده مینی چیلر

این موارد خلاصه ای از روند کلی فروش مینی چیلر در شرکت ما است که ممکن است با توجه به شرایط، مواردی به این روند افزوده شود. مینی چیلرهای ما سال هاست که در واحدهای مختلف مسکونی، اداری، تجاری، دستگاه های صنعتی و … به عنوان یکی از بهترین مارک های مینی چیلر در حال کار است که تعدادی از پروژه ها را می توانید در صفحه پروژه های انجام شده شرکت ما مطالعه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، انتخاب مناسب ترین سیستم برای پروژه خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر ⇓

کاتالوگ مینی چیلر

قیمت مینی چیلر

فروش چیلر

فروش مینی چیلر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: