قیمت دستگاه زنت و تولید آن

فروش زنت از شرکت ما (تهویه مطبوع ماخ سازنده زنت ، چیلر و انواع دیگر دستگاه های سرمایشی و گرمایشی) پس از طراحی و تولید آن که متناسب با نیازها و درخواست های هر مشتری به طور خاص است، به صورت مستقیم و بدون واسطه و با قیمت مناسب انجام می شود. قیمت دستگاه زنت در مقایسه با دستگاه های دیگری مانند سیستم هواساز، چیلر و بویلر موتورخانه ای بسیار کمتر است. قبل از خرید زنت به این نکته توجه کنید که علت اختلاف زیاد قیمت زنت با چیلر و بویلر موتورخانه ای این است که در چیلر از کمپرسور و مبدل حرارتی برای سرمایش استفاده می شود که قیمت اولیه بالایی دارند ولی در دستگاه زنت، از یک پکینگ خیس شده با آب و تبادل حرارت هوا با پکینگ (پوشال) برای سرمایش استفاده می شود.

نمونه ای از دستگاه زنت ساخته شده در شرکت ما :

زنت

تفاوت عمده این دو روش خنک کاری در این است که در زنت، رطوبت هوا همزمان با کاهش دما، افزایش می یابد و در چیلر نه تنها رطوبت افزایش نمی یابد بلکه رطوبت از هوا گرفته شده و کاهش نیز می یابد. بنابرین در ساختمان هایی که مسئله تنظیم رطوبت و کاهش آن مطرح نباشد، زنت بهترین گزینه است.

برای حالت گرمایش، دستگاه زنت به یک سیستم‌ گرم کننده آب مانند بویلر یا پکیج دیواری و … نیز نیاز دارد که آب را گرم و با لوله کشی به کویل (لوله های فین دار) دستگاه زنت ارسال کند. هر چند تقریبا در تمامی دستگاه های دیگر مانند دستگاه هواساز ، ایرواشر و … باید یک سیستم گرم کننده آب نیز وجود داشته باشد. تنها سه سیستم وجود دارد که تمام تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در یک مجموعه واحد جاسازی می شود که عبارتند از اکونوپک ، دستگاه GHP و دستگاه VRF که اکونوپک نسبت به دو سیستم دیگر، قیمت پایین تری دارد و عملکرد آن شبیه زنت است و با این تفاوت که در حالت گرمایشی، تجهیزات مشعل گازسوز و کوره هوای گرم درون آن طراحی و ساخته می شود.

دستگاه اکونوپک و هواساز

عامل دیگری که در قیمت دستگاه زنت تاثیر دارد و باید در خرید زنت در نظر گرفته شود، افزودن تجهیزات رطوبت زنی (برای زمستان) و نیز فیلتر متناسب با نیاز، به آن است. در فصل زمستان می توان تجهزات رطوبت زنی را به آن اضافه نمود و نیز متناسب با نیاز هر ساختمان یا سوله ای، فیلترهایی را بر روی آن نصب نمود.

فروش زنت

ما به عنوان شرکت سازنده زنت ، فروش زنت را مستقیما از محل کارخانه و پس از طراحی و تولید آن مطابق با استانداردهای روز صنعت تهویه و متناسب با نیازهای اساسی هر ساختمان به طور اختصاصی انجام می دهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی، انتخاب مناسب ترین دستگاه برای ساختمان خود و نیز استعلام قیمت زنت و سایر دستگاه ها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر درباره ویژگی های محصولات ما ⇓

زنت

سیستم های گرمایش و سرمایش مرکزی

قیمت دستگاه زنت و نکات خرید آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: