طراحی یونیت هیتر

برای طراحی یونیت هیتر به شکل صحیح و متناسب با نیاز هر پروژه ای ، ابتدا محل پروژه توسط مهندسان متخصص ما مورد بازدید قرار گرفته و تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله نوع کاربری ، دما ، میزان گردش هوای مورد نیاز ، مساحت و حجم‌ محل مورد نظر ، اتلافات حرارتی ، نوع عایق بندی دیوارها ، تجهیزات گرمایشی موجود و … جمع آوری و سپس ظرفیت مورد نظر محاسبه می شود تا طراحی یونیت هیتر به مناسب ترین شکل برای آن انجام و ساخته شود.

طراحی یونیت هیتر

ساخت یونیت هیتر

در میان شرکت های سازنده یونیت هیتر ، تهویه مطبوع ماخ از جمله با سابقه ترین تولید کنندگان یونیت هیتر های زمینی ، دیواری ، سقفی ، نوع آبگرم ، بخار و … است. تولید یونیت هیتر ها در شرکت ما بر اساس استانداردهای تدوین شده و متناسب با نیاز هر پروژه ای انجام می شود. مرحله ساخت یونیت هیتر پس از انجام محاسبات و طراحی مورد نیاز و در نظر گرفتن درخواست های مشتری صورت می گیرد. در میان شرکت های سازنده یونیت هیتر ، محصولات ما به خاطر طراحی خاص و متناسب با نیاز هر پروژه و نیز استفاده از مواد مرغوب اولیه و ساخت آن بر اساس استانداردهای روز صنعت تهویه و نیز فروش یونیت هیتر به صورت مستقیم از کارخانه هم از نظر کیفیت و هم قیمت مناسب هستند.

ساخت یونیت هیتر های ما در انواع صنعتی و خانگی ، نوع آلومینیومی و فولاد گالوانیزه ، نوع بخار و آبگرم و … انجام می شود. ما در ساخت یونیت هیتر های خود از مجموعه موتور الکتریکی و فن شرکت های معتبر مانند شرکت دمنده ، زیلابگ و زیمنس استفاده می کنیم تا یونیت هیترها با کمترین صدا و عمر طولانی به کار خود ادامه دهند.

یونیت هیتر

فروش یونیت هیتر

همانطور که گفته شد فروش یونیت هیتر بخار ، آبگرم و … مستقیما از کارخانه صورت می گیرد و به علت حذف واسطه ها ، با مناسب ترین قیمت عرضه می شوند. روند فروش یونیت هیتر های ما به این شکل است که پس از تعیین ظرفیت ، نوع و ویژگی های دستگاه، یک پیش فاکتور فروش یونیت هیتر به همراه ذکر آپشن ها و خدمات پس از فروش و … برای خریدار ارسال می شود و مطابق با آن، یونیت هیتر مورد نظر در ابعاد ، ظرفیت و ویژگی های مورد نظر ساخته و در موقع مقرر تحویل داده می شود.

آشنایی بیشتر با مزایا و معایب یونیت هیترها در متن ⇐ یونیت هیتر چیست ؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع یونیت هیترها و سایر سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی ، شناخت بیشتر ویژگی های محصولات ما و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی (تهویه مطبوع ماخ) : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی (تهویه مطبوع ماخ) : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر ⇓

انواع یونیت هیتر

طراحی ، ساخت و فروش یونیت هیتر
اشتراک گذاری :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =

error: