تولید ، فروش و قیمت سیستم های تهویه مطبوع

تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع

تهویه مطبوع ماخ ، تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی مدرن و متداول در انواع و مدل های گوناگون و مطابق با استانداردهای تولید سیستم های تهویه مطبوع و پوشش دهنده نیازهای هر مشتری به شکل اختصاصی است. ما از جمله تولید کنندگان سیستم های تهویه مطبوع هستیم که فروش سیستم های تهویه مطبوع را به طور مستقیم از کارخانه و در نتیجه با قیمت مناسب انجام می دهیم. قیمت سیستم های تهویه مطبوع نیز پس از تعیین نوع دستگاه، ظرفیت آن و آپشن های مورد نیاز طبق یک پیش فاکتور از سوی شرکت ما به مشتری اعلام می گردد.

از جمله دستگاه هایی که در محل کارخانه شرکت ما تولید می شود، عبارتند از :

۱ . انواع چیلر تراکمی آب خنک و هوا خنک

۲ . مینی چیلر

۳ . دستگاه هواساز

۴ . روف تاپ پکیج (پکیج یونیت)

۵ . ایرواشر

۶ . دستگاه زنت

۷ . اکونوپک

۸ . برج خنک کننده

۹ . انواع مبدل های حرارتی هوا خنک فن دار و آب خنک پوسته و لوله ای و …

مطالعه بیشتر درباره ساختار و مزایای انواع چیلرها در متن ⇐ چیلر

تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع

فروش سیستم های تهویه مطبوع

ما علاوه بر تولید و فروش سیستم های تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی ذکر شده، عاملیت فروش سیستم های تهویه مطبوع مدرن دیگری مانند VRF ، GHP و داکت اسپلیت برندهای برتر مانند Toyota ، Hisense ، Panasonic ، LG و … را با قیمت مناسب و زیر نظر گارانتی برند سازنده بر عهده داریم.

نکته اینجاست که نوع سیستم تهویه هر ساختمان اداری، صنعتی، مسکونی، ورزشی، تجاری و …‌ با توجه به شرایط دمایی، رطوبتی و آب و هوایی منطقه نصب، متراژ، نوع کنترل مورد نیاز، شرایط تزریق هوای با اکسیژن کافی به ساختمان، میزان بودجه، اهمیت فیلتراسیون هوا و بررسی درخواست ها و نیازهای مشتری، توسط مهندسان متخصص ما تعیین شده و سپس قیمت سیستم تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی مورد نظر با یک پیش فاکتور و ذکر ویژگی های دستگاه مورد نظر، ارائه می شود.

مطالعه بیشتر درباره ساختار و مزایای VRF در متن ⇐ سیستم VRF

فروش سیستم های تهویه مطبوع

استعلام قیمت سیستم های تهویه مطبوع

قیمت سیستم های تهویه مطبوع ذکر شده نسبت به هم بسیار متفاوت بوده و هر یک قابلیت های مختلفی دارند که همانطور که گفته شد بایستی بر اساس نیازهای یک پروژه، یک یا ترکیبی از آنها انتخاب شود. به طور کلی می توان گفت که سیستم های مبتنی بر سرمایش تبخیری مانند ایرواشر ، اکونوپک و زنت قیمت اولیه کمتری نسبت به سیستم چیلر و هواساز (یا فن کویل) دارند. همچنین سیستم چیلر و هواساز نیز قیمت اولیه کمتری نسبت به دستگاه های VRF و GHP دارند. داکت اسپلیت و مینی چیلر نیز در ساختمان های با ابعاد کوچک تر با یکدیگر از نظر کارایی و قیمت مقایسه می شوند.

مطالعه بیشتر ⇓

سرمایش تبخیری چیست ؟

سیستم های گرمایش و سرمایش مرکزی

کاهش مصرف انرژی دستگاه های تهویه مطبوع

به این متن چند ستاره میدین؟ (ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز رو داره. بدون نیاز به ثبت نام در سایت می تونید امتیاز بدید)
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.