کاتالوگ یونیت هیتر ، مشخصات فنی و نحوه انتخاب آن

کاتالوگ یونیت هیتر های ساخت شرکت ما به دو بخش کلی کاتالوگ یونیت هیتر آبگرم و بخار تقسیم می شود. هر کدام از این کاتالوگ ها خود به دو نوع آلومینیومی و فولادی تقسیم می شوند. در سطر اول کاتالوگ زیر که مدل هر دستگاه را نشان می دهد ، AL مخفف آلومینیوم و G مخفف فولاد گالوانیزه است.

مشخصات فنی یونیت هیتر آبگرم (نوع آلومینیومی و فولادی)

کاتالوگ یونیت هیتر آبگرم آلومینیومی

کاتالوگ یونیت هیتر آبگرم فولادی

مشخصات فنی یونیت هیتر بخار (نوع آلومینیومی و فولادی)

کاتالوگ یونیت هیتر بخار آلومینیومی

کاتالوگ یونیت هیتر بخار فولادی

در سطر دوم جدول مشخصات فنی یونیت هیتر های ما ظرفیت های (Capacity) استاندارد دستگاه ها بر حسب BTU/Hr بیان شده است که در صورت نیاز یا درخواست مشتری ، دستگاه ها در ظرفیت های کمتر ، بیشتر و ما بین این ظرفیت ها نیز ساخته می شوند. همانطور که در جدول مشخصات فنی یونیت هیتر مشاهده می کنید ظرفیت یونیت هیتر آبگرم از 40000 بی تی یو بر ساعت شروع و تا 300000 و ظرفیت نوع بخار از 60000 بی تی یو بر ساعت شروع و تا 350000 ادامه می یابد.

سطر سوم کاتالوگ یونیت هیتر بیانگر نرخ جریان هوای دمیده شده توسط فن از روی کویل ها است که بر حسب CFM یا همان فوت مکعب بر دقیقه بیان شده است. نکته اینکه تمامی واحدها به راحتی قابلیت تبدیل به سایر واحدها را دارند. برای مثال می توان CFM را به متر مکعب بر ساعت تبدیل کرد.

سطر چهارم نرخ جریان آب عبوری از لوله یونیت هیتر است که بر حسب GPM یا همان گالن بر دقیقه است.

سطر پنجم کاتالوگ ، معرف توان موتور الکتریکی فن بر حسب وات است. (در یونیت هیترهای ما از مجموعه موتور فن های شرکت های معتبر دمنده ، زیلابگ ، نیکوترا و زیمنس استفاده می شود.)

سطر ششم از جدول ، معرف ابعاد لوله متصل شونده به آن است که بر حسب اینچ بیان شده است.

سطر هفتم تا نهم نیز بیانگر ابعاد یونیت هیتر (طول ، عرض و ارتفاع) بر حسب میلی متر است.

نحوه انتخاب یونیت هیتر

روش انتخاب یونیت هیتر به این شکل است که ابتدا محل پروژه توسط مهندسان متخصص مورد بازدید قرار گرفته و پس از جمع آوری اطلاعات لازم ، محاسبه ظرفیت یونیت هیتر مورد نیاز ، تعداد و محل نصب آن انجام می شود. نحوه انتخاب یونیت هیتر از روی کاتالوگ آن بسیار راحت بوده و پارامترهای مهم آن در جداول بالا آورده شده است. این مشخصات تنها اعدادی از پیش تدوین شده برای انتخاب اولیه دستگاه مورد نظر است و دستگاه مورد نیاز برای هر پروژه ، متناسب با نیازهای آن و به طور اختصاصی از نظر ظرفیت ، ابعاد ، طرح ظاهری ، آپشن های کنترلی و … در محل کارخانه شرکت ما طراحی و تولید می شود.

یونیت هیتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کاتالوگ ، روش انتخاب یونیت هیتر ، شناخت انواع دیگر سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی ، انتخاب مناسب ترین دستگاه برای پروژه خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی (تهویه مطبوع ماخ) : 09127675117 – 09194427470

مهندس خورانی (تهویه مطبوع ماخ) : 09191639363

مطالعه بیشتر ⇓

قیمت یونیت هیتر

انواع یونیت هیتر

به این متن چند ستاره میدین؟ (ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز رو داره. بدون نیاز به ثبت نام در سایت می تونید امتیاز بدید)
[کل: 4 میانگین: 3]
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ده − هشت =

keyboard_arrow_up
مشاوره و استعلام قیمت