خرید مبدل حرارتی پوسته و لوله و هوا خنک

فرآیند خرید مبدل حرارتی تصمیم مهمی است که نباید سبک انگاشته شود. انتخاب و خرید مبدل حرارتی مناسب از گرفتاری های احتمالی در آینده جلوگیری کرده و بر طول عمر سایر تجهیزات شما نیز اثر مستقیم دارد. در هنگام خرید مبدل حرارتی پوسته و لوله یا نوع هوا خنک و یا هر نوع مبدل دیگر، چندین فاکتور مانند این موارد که برای چه نوع کاربردی آن را می خواهید، چه مقدار می توانید هزینه کنید و … را باید مد نظر داشته باشید. هنگام خرید مبدل حرارتی ، مشورت گرفتن از یک یا چند شرکت با تجربه در زمینه ساخت مبدل های حرارتی می تواند به تصمیم شما کمک کند و اگر شما به طور دقیق نمی دانید که چه نوع مبدل و با چه ویژگی هایی نیاز دارید، می توانید از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

خرید مبدل حرارتی پوسته و لوله

پر کاربردترین نوع مبدل، مبدل های حرارتی پوسته و لوله هستند و به خاطر ساختار ساده و نیز قابلیت کارکرد آن تحت فشارها و دماهای بالا، در بسیاری از صنایع از این نوع مبدل استفاده می شود. در ضمن نگهداری و تعمیرات مبدل های حرارتی پوسته و لوله نیز آسان است. قبل از خرید مبدل حرارتی پوسته و لوله بایستی که نقشه های آن که بیانگر نوع اجزای به کار رفته در آن است، یا وجود داشته باشند و یا اینکه توسط مهندسان متخصص طراحی شوند تا به خوبی با نیازهای موجود منطبق باشد.

مبدل های پوسته و لوله خود در طرح های مختلفی طراحی و ساخته می شوند که باید مناسب ترین نوع آن، پس از جمع آوری اطلاعات برای یک کاربرد خاص طراحی و ساخته شود. علاوه بر نقشه ها ، محل اجرای پروژه نیز از نظر ابعاد برداری برای نصب و بررسی شرایط محیطی و … نیز باید بررسی شود.

بررسی ساختار مبدل های پوسته و لوله و انواع آن در این مقاله ⇐ مبدل های حرارتی پوسته و لوله

ساخت مبدل حرارتی پوسته و لوله

خرید مبدل حرارتی هوا خنک

خرید مبدل حرارتی هوا خنک معمولا زمانی انجام می شود که آب کافی برای استفاده در مبدل حرارتی پوسته و لوله جهت خنک کاری سیال وجود نداشته باشد و یا صرفا بحث خنک کاری یک سیال مد نظر باشد. مبدل های هوا خنک مانند رادیاتور خودرو عمل می کنند، به طوری که سیال داغ در لوله های آن جریان پیدا کرده و توسط هوای دمیده شده فن ، خنک می شود. مبدل های حرارتی هوا خنک با نام درای کولر نیز شناخته می شوند. یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام خرید مبدل حرارتی هوا خنک باید در نظر گرفته شود، توانایی و راندمان آن در خنک کاری (کاهش درجه حرارت سیال داغ) تا دمای مورد دلخواه است. قیمت مبدل هوا خنک نسبت به نوع پوسته و لوله بیشتر و هزینه های نگهداری آن کمتر است.

بررسی اجزا ، نحوه کار و مزایا و معایب نوع هوا خنک در این مقاله ⇐ مبدل های هوا خنک

خرید مبدل حرارتی هوا خنک

نکته اینکه ما در شرکت ماخ طی سال های گذشته انواع مبدل حرارتی ، کندانسور و اواپراتور و کویل آنها را طراحی و تولید می کردیم ولی در حال حاضر با توجه به تغییر سیاست های کاری شرکت ، ما دستگاه کندانسور ، اواپراتور و مبدل حرارتی طراحی و تولید نمی کنیم و هیچ نوعی از آنها (نه نوع پوسته و لوله ، نه صفحه ای و نه هوا خنک) در سبد محصولات ما قرار ندارد. لطفا در این خصوص با مهندسان ما تماس نگیرید.

مطالعه بیشتر درباره انواع مبدل ها و نحوه دسته بندی آنها در این مقاله ⇐انواع مبدل حرارتی

به این متن چند ستاره میدین؟ (ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز رو داره. بدون نیاز به ثبت نام در سایت می تونید امتیاز بدید)
[کل: 1 میانگین: 2]
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

6 + نوزده =

keyboard_arrow_up
مشاوره و استعلام قیمت