قیمت چیلر 70 تن با قطعات Schneider فرانسه و کمپرسورهای اصل

قیمت چیلر 70 تن تبرید اسمی نوع هوا خنک (دارای کندانسور هوایی و بدون نیاز به برج خنک کننده) شرکت ماخ با قطعات برقی Schneider Electric فرانسه و کمپرسورهای نوع اسکرال اصل کوپلند که به صورت 2 مداره طراحی می شوند 840 میلیون تومان است. دقت کنید که این ظرفیت 70 تن تبرید اسمی است (معادل با 246 کیلووات Kw) و نه 70 تن تبرید واقعی. ظرفیت سرمایشی (برودتی) واقعی همواره کمتر از مقدار اسمی است و بستگی به شرایط آب و هوایی منطقه ای دارد که چیلر در آنجا نصب می شود و برای مثال در شهری مثل تهران ، ظرفیت واقعی تقریبا 80 درصد ظرفیت اسمی است و بنابرین اگر به دستگاهی نیاز دارید که 70 تن تبرید واقعی سرمایش ایجاد کند ، در شهری مثل شهر تهران باید تقریبا یک چیلر تراکمی 80 تن تبرید اسمی خرید کنید تا در عمل بتواند 70 تن تبرید سرمایش ایجاد کند. البته این قیمت که ذکر کردیم به روز نیست و برای محاسبه دقیق تناژ مورد نیاز و استعلام دقیق و به روز قیمت با ما تماس بگیرید.

مرکز و نمایندگی فروش چیلر در تهران ⇐ فروش چیلر در تهران

قیمت چیلر تراکمی 70 تن تبرید اسمی

قبل از خرید چیلر تراکمی 70 تن یا دیگر ظرفیت ها حتما به این 4 نکته مهم توجه کنید :

1 . بدون واسطه خرید کنید.

اولین و مهمترین موردی که باید قبل از خرید و هنگام استعلام قیمت چیلر 70 تن تبرید در نظر بگیرید این است که دستگاه مورد نظر را از واسطه های فروش تهیه می کنید یا به شکل مستقیم از کارخانه تولید کننده. واسطه های فروش محصول مورد نظر را از کارخانه خرید کرده و چند درصد به قیمت آن افزوده و در اختیار مشتری قرار می دهند و این درحالیست که اگر محصول مورد نیاز خود را بدون واسطه از تولیدکننده خرید کنید ، دستگاه مورد نیاز خود را با همان کیفیت و با قیمت پایین تر می توانید تهیه کنید. شرکت ما از جمله با سابقه ترین تولید کنندگان در سطح کشور (بیش از صدها دستگاه تولید شده در شرکت ما هم اکنون در نقاط مختلف کشور در حال کار است) است که می توانید دستگاه مورد نیاز خود را پس از بازدید از کارخانه و بدون واسطه و با قیمت کارخانه خرید کنید.

2 . کیفیت و برند قطعات استفاده شده در چیلر مورد نظر را بررسی کنید.

هنگام بررسی پیش فاکتور به برند قطعات مورد استفاده در چیلر توجه کنید و از اصل بودن آنها اطمینان حاصل نمایید. برای مثال ما در ساخت چیلرهای خود از قطعات برقی برند Schneider فرانسه و یا Hyundai کره استفاده می کنیم. از دیگر قطعات اصل و برندی که ما در ساخت دستگاه ها استفاده می کنیم عبارتند از کمپرسورهای اسکرال کوپلند اصل ، کمپرسورهای اسکرو بیتزر اصل ، قطعات سیکل تبرید دانفوس ، PLC دانفوس یا زیمنس یا کرل ایتالیایی ، فن کندانسور زیلابگ چینی یا ebm آلمانی و غیره.

3 . به آپشن ها توجه کنید.

ممکن است با توجه به نیازهای خاص یک مشتری ، آپشن هایی به چیلر 70 تن یا هر تناژ دیگری افزوده شود و طبیعی است که قیمت دستگاه در این موارد خاص تغییر می کند و شما باید چیلری خریداری کنید که پاسخگوی نیازهای شما باشد و در شرایط آب و هوایی و کاربری که مورد استفاده قرار می گیرد ضمن عملکرد صحیح ، طول عمر بالایی نیز داشته باشد. برای مثال قطعات چیلری که در مناطق حاره ای مورد استفاده قرار می گیرد باید مخصوص این مناطق باشند تا طول عمر بالایی داشته باشند.

4 . نوع هوا خنک خرید کنید و نه آب خنک.

برای 70 تن تبرید سعی کنید چیلر تراکمی هوا خنک که نام دیگر آن هوایی است خرید کنید و نه نوع آب خنک یا همان آبی. در واقع هر دو اینها یک کار مشترک انجام می دهند و آن هم خنک کردن آب است. ولی دفع گرمای مبرد به اتمسفر در چیلرهای تراکمی یا به شکل هوا خنک انجام می گیرد یا به شکل آب خنک. در واقع دفع گرمای مبرد به هوای اتمسفر در قطعه ای به نام کندانسور صورت می پذیرد که اگر دفع گرما با تعدادی فن انجام شود به آن هوا خنک و اگر توسط آب انجام شود به آن آب خنک گفته می شود و در نوع آب خنک وقتی گرمای مبرد به آب منتقل شد باعث گرم شدن آب می شود و این آب باید خنک شود که برای خنک کاری ، آب کندانسور به برج خنک کننده ارسال می گردد و لذا چیلرهای تراکمی آب خنک به برج خنک کننده و سختی گیر و پمپ مخصوص برج نیاز دارند. توجه کنید که قیمت چیلر تراکمی 70 تن هوایی (هوا خنک) از نوع آبی (آب خنک) بیشتر است ولی اگر نوع آبی خرید کنید باید موارد زیر را نیز به لیست خرید خود اضافه کنید.

سختی گیر و برج خنک کننده و پمپ چیلر تراکمی آب خنک

برای ظرفیت های برودتی کمتر از 100 تن تبرید در 99 درصد مواقع از چیلر تراکمی هوایی (هوا خنک) استفاده می شود و نه آب خنک. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید چیلرها و مینی چیلرهای تراکمی هوا خنک در بالای خود تعدادی فن دارند ولی نوع آب خنک یک مبدل حرارتی شل اند تیوب دارد که با آب ، حرارت مبرد را می گیرد.

تفاوت چیلر و مینی چیلر از نظر نوع کندانسور

استفاده از قطعات برقی Schneider فرانسه و کمپرسورهای اصل و … در ساخت دستگاه ها

ما در شرکت ماخ برای تولید چیلرهای 70 تن تبرید از این قطعات استفاده می کنیم :

1 . قطعات برقی شرکت Schneider Electric (اشنایدر الکتریک) فرانسه و Hyundai کره

2 . قطعات سیکل تبرید Danfoss

3 . کمپرسورهای اسکرال کوپلند اصل (تایلندی) و در برخی موارد خاص کمپرسورهای اسکرو بیتزر آلمانی اصل

4 . اکسپنشن ولو ترموستاتیکی دانفوس یا الکترونیکی Carel ایتالیا

5 . PLC لوگو زیمنس یا Carel ایتالیا یا دانفوس

برای استعلام قیمت چیلرها ، مشاوره برای انتخاب دستگاه مناسب ، برآورد تناژ مورد نیاز و هماهنگی برای بازدید کارخانه با ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : 09194427470 – 09127675117

مهندس خورانی : 09191639363

نکته اینکه چیلرها از هر نوعی که باشند معمولا در 2 نوع کاربری متفاوت مورد بهره برداری قرار می گیرند. یکی کاربردهای صنعتی و یکی هم کاربردهای ساختمانی که از این نظر ، ویژگی های آنها اندکی نسبت به هم تفاوت دارد که برای آشنایی با چیلرهای صنعتی پیشنهاد می کنیم که این مقاله ⇐ چیلر صنعتی و برای بررسی چیلرهای ساختمانی پیشنهاد می کنیم که این مقاله ⇐ چیلر ساختمانی را مطالعه بفرمایید.

به این متن چند ستاره میدین؟ (ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز رو داره. بدون نیاز به ثبت نام در سایت می تونید امتیاز بدید)
[کل: 0 میانگین: 0]
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − 4 =

keyboard_arrow_up
مشاوره و استعلام قیمت