ساخت کویل مبدل حرارتی

طراحی و ساخت کویل مبدل حرارتی

طراحی و ساخت کویل مبدل حرارتی ، مخصوصا ساخت کویل مبدل حرارتی پوسته و لوله و نیز مبدل هوا خنک در هندسه ها و اندازه های مختلف در شرکت ما و مطابق با آخرین استانداردهای طراحی و تولید مبدل ، انجام می شود. ما ساخت کویل مبدل حرارتی را به صورت تکی و نیز به صورت عمده برای صنایع مختلف انجام می دهیم. ممکن است که کویل به علت فرسودگی نیاز به تعویض داشته باشد که ما آن را عینا مشابه نمونه اولیه طراحی و تولید می کنیم.

کویل های مبدل بسیاری از شرکت های چیلر ساز و نیز شرکت های سازنده منابع کویل دار و … در شرکت ما تولید و سپس جهت نصب برای آنها ارسال می گردد. ما مبدل ها را مطابق با نقشه و پس از بررسی نیازها و درخواست های مشتری و به طور خاص برای هر پروژه طراحی و تولید می کنیم.

کویل های ما در انواع مختلف کویل مبدل پوسته و لوله ، کویل هوا خنک ، کویل های با هندسه خاص و … و از جنس های مس ، استیل ، آلیاژ مس و نیکل و … ساخته می شوند. کویل های نوع پوسته و لوله نیز در انواع لوله مستقیم ، U شکل و در مدل های یک ، دو و چند ردیفه ساخته می شوند.

ساخت کویل مبدل حرارتی

قبل از ساخت ، نوع و نقشه آن، جنس مبدل (متناسب با نوع سیال و مقاوم بودن در برابر خوردگی سیال) ، نوع کاربری و شرایط محیطی و هندسی محل نصب ، ظرفیت انتقال حرارت مورد نیاز و رسیدن به دمای خروجی مطلوب از آن و سایر نیازها و درخواست های مشتری توسط مهندسان ما جمع آوری و مناسب ترین مبدل طراحی و ساخته می شود. محصولات ما به علت تولید و فروش مستقیم از کارخانه با قیمت مناسب عرضه می شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه و مراحل طراحی و ساخت کویل مبدل حرارتی و نیز استعلام قیمت آن با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : ۰۹۱۲۷۶۷۵۱۱۷ – ۰۹۱۹۴۴۲۷۴۷۰

مهندس خورانی : ۰۹۱۹۱۶۳۹۳۶۳

مطالعه بیشتر ⇐ مبدل حرارتی پوسته و لوله

مطالعه بیشتر ⇐ مبدل حرارتی هوا خنک

مطالعه بیشتر ⇓

قیمت مبدل حرارتی

خرید مبدل حرارتی

تولید مبدل های حرارتی

به این متن چند ستاره میدین؟ (ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز رو داره. بدون نیاز به ثبت نام در سایت می تونید امتیاز بدید)
[کل: 1 میانگین: 2]
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست