شرکت تولید کننده ایرواشر

طراحی و ساخت ایرواشر در طرح ها و ظرفیت های مختلف

تهویه مطبوع ماخ ، شرکت تولید کننده ایرواشر ، هواساز ، چیلر ، مینی چیلر و سایر دستگاه های گرمایشی و سرمایشی و با تجربه چندین دهه ای در ایران است. ساخت ایرواشر در شرکت ما بعد از گردآوری اطلاعات از شرایط رطوبتی و دمایی منطقه ، هدر رفتن های انرژی ، سوخت ها و انرژی های حاضر و فعلی در موقعیت نصب دستگاه و سایر موارد و پس از آن ، گزینش انطباق پذیرترین دستگاه تهویه مطبوع گرمایشی و سرمایشی با ویژگی های مورد نیاز ساختمان و تعیین ظرفیت و آپشن های مورد نیاز آن انجام می شود. در واقع ما به عنوان شرکت سازنده ایرواشر ، دستگاه مورد نیاز هر مشتری را به شکل مخصوص برای آن پروژه طراحی و تولید می کنیم که در زیر به برخی از مهمترین نکات و ویژگی ها در ساخت ایرواشر اشاره شده است.

تصویری از مراحل طراحی و تولید ایرواشر در طرح ها و ظرفیت های مختلف در کارخانه شرکت ماخ :

طراحی و تولید ایرواشر در ظرفیت های مختلف

ساخت ایرواشر

چنانچه با ساختار و طرز کار دستگاه ایرواشر آشنایی کاملی ندارید ابتدا پیشنهاد می کنیم که این مقاله ⇐ دستگاه تهویه ایرواشر را مطالعه بفرمایید.

ویژگی های محصولات ما به عنوان شرکت سازنده ایرواشر

1 . دستگاه مورد نظر دقیقا مطابق با طرح مورد نیاز هر ساختمان و به صورت جریان عمودی و یا جریان افقی ، طراحی و ساخته می شود. در برخی پروژه ها ممکن است که در محل استقرار دستگاه در نقطه ای مناسب با محدودیت هایی مواجه باشیم که در این صورت مهندسان ما موقعیت نصب را در محل پروژه ابعاد برداری کرده و طراحی و تولید دستگاه ایرواشر مورد نظر دقیقا مطابق و سازگار با آن خواهد بود.

2 . بین ارتفاع و عرض مقاطع داخلی آن تناسب حساب شده ای وجود دارد که باعث ایجاد جریان هوای یکنواخت در هر مقطع شده تا توربولانس و افت فشار به حداقل ممکن برسد. با توجه به اینکه طراحی و تولید ایرواشر در طرح ها و ظرفیت های مختلف انجام می شود، بایستی متناسب با هر طرحی، ابعاد و طراحی مناسبی توسط مهندسان متخصص در این زمینه انجام شود.

3 . قسمت های مختلف به گونه ای پیچ و مهره می شوند که دسترسی به مقاطع مختلف دستگاه برای بازرسی و نگهداری به آسانی امکان پذیر باشد.

4 . اجزای داخلی به گونه ای مهار و انرژی آنها توسط مواد جاذب (مانند فنر) گرفته می شود که ارتعاش به بدنه منتقل نگردد.

5 . ما به عنوان شرکت سازنده ایرواشر ، ایرواشرهای سایز بزرگ که جابجایی و سوار کردن آن در محل نصب دشوار است را به صورت قطعات از قبل مونتاژ شده و تکه تکه تولید و در موقعیت نصب آنها را مونتاژ می کنیم.

6 . مطابق شکل زیر در شرکت ما به عنوان شرکت تولید کننده ایرواشر ، شاسی یا پایه دستگاه ایرواشر از مقاطع ناودانی فولادی با پوشش رنگ اپوکسی (رنگ صنعتی گرماسخت یا ترموست برای جلوگیری از خوردگی و سایش فولاد) و فریم (چارچوب) آن از مقاطع آلومینیومی سبک و مستحکم ساخته می شود. پوشش رنگ باعث می شود تا فولاد در برابر رطوبت، حرارت و مواد خورنده محیط آسیب پذیر نباشد.

تصویری از تولید ایرواشرهای 50000 CFM :

تولید ایرواشر 50000

7 . تمامی لوله های قبل و بعد از کویل های تبادل کننده حرارت با عایق حرارتی ، عایق کاری می شوند تا اتلاف انرژی به حداقل ممکن برسد.

8 . تمامی وزن اجزای داخلی بر روی فریم اعمال و از انتقال نیروی وزن آنها بر روی بدنه (دیواره ها) جلوگیری می گردد.

9 . آبندی محل اتصال دیواره ها و فریم و نیز کانال های ورودی و خروجی هوا

10 . عایق کاری سیم کشی های مربوط به موتورفن و نیز مجموعه کامل آن

11 . نصب انواعی از فیلترهای آلومینیومی قابل شستشو ، کیسه ای و … بر طبق نوع کاربری دستگاه و سطح مورد نیاز برای زدودن آلاینده ها

12 . انجام پرداخت نهایی بر روی کلیه سطوح جهت ضد زنگ و ضد خوردگی نمودن آنها

13 . نصب الکتروموتور زیمنس یا موتوژن و فن های گریز از مرکز شرکت ایتالیایی نیکوترا یا دمنده ایرانی بر روی دستگاه (بر اساس سفارش مشتری)

14 . افزودن سیستم رطوبت زن برای فصل سرد به دستگاه به صورت آپشن

15 . دارای کویل مخصوص آبگرم برای اتصال به دیگ آبگرم موتورخانه یا پکیج جهت گرمایش (گرمایش مشابه دستگاه هواساز با کویل آبگرم)

کویل هواساز

16 . تعبیه پمپ و نازل های (نازل ها از جنس پلی آمید الیاف دار) تزریق کننده آب با فشار بالا و به شکل ذرات پودری برای سرمایش و نیز تعبیه بوشن های تخلیه ، پرکن سریع و شناور

افشانک های تزریق آب ایرواشر

17 . جهت اختلاط هوای تازه و هوای برگشتی (سیرکوله) با توجه به درصد اختلاط محاسبه شده، اتاقک هایی در ابعاد مناسب طراحی و ساخته می شوند. این اتاقک ها مجهز به مجهز به دمپر هوای تازه و برگشتی با پره های ایرفویل آلومینیومی طرح AROSIO ایتالیا از نوع تیغه مخالف بوده که این تیغه ها در قسمت مکش هوای تازه (Fresh air) و هوای برگشتی (Return air) قرار می گیرند.

این موارد بخشی از استانداردهای تدوین شده ما به عنوان یکی از با سابقه ترین شرکت های سازنده ایرواشر در ایران است و موارد بسیاری با توجه به نیازهای خاص هر پروژه در فرآیند ساخت ایرواشر به دستگاه اضافه می گردند.

مطالعه بیشتر درباره ساختار و نحوه سرمایش و گرمایش دستگاه ایرواشر در این متن ⇐ ایرواشر گرمایشی و سرمایشی

مطالعه بیشتر درباره مشخصات فنی و کاتالوگ ایرواشرهای تولید شده در شرکت ما در این مقاله ⇐ کاتالوگ ایرواشر

آشنایی بیشتر با مزایا و معایب این دستگاه در این مقاله ⇐ مزایا و معایب ایرواشر

کارخانه تولید و فروش ایرواشر

تهویه مطبوع ماخ شرکت تولید کننده ایرواشر در طرح ها و ظرفیت های مختلف

ما به عنوان شرکت تولید کننده ایرواشر و سایر سیستم های سرمایشی و گرمایشی (از جمله انواع هواساز ، چیلر ، دستگاه پکیج یونیت ، زنت و …) کلیه محصولات خود را مطابق با استانداردهای روز صنعت تهویه و تبرید ، تولید و به طور مستقیم از کارخانه و در نتیجه با قیمت مناسب به فروش می رسانیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره روند طراحی و ساخت ایرواشر و سایر دستگاه ها ، آشنایی بیشتر با خصوصیات هر یک ، انتخاب مناسب ترین دستگاه برای ساختمان خود و نیز استعلام قیمت آنها با مهندسان ما تماس بگیرید.

مهندس احمدی : 09127675117 – 09194427470

مهندس خورانی : 09191639363

ما به عنوان شرکت تولید کننده ایرواشر صنعتی و دیگر سیستم های تهویه مطبوع ، علاوه بر طراحی و تولید دستگاه ایرواشر در طرح ها و ظرفیت های مختلف ، سیستم های دیگری از جمله چیلر ، هواساز و پکیج یونیت پشت بامی (که نام دیگر آن پکیج یونیت هوایی یکپارچه است) و نیز نوع دیگری از دستگاه های سرمایشی تبخیری به نام زنت (Zent) که نسبت به ایرواشر ساختار ساده تر و قیمت کمتری دارد نیز طراحی و تولید می کنیم که برای آشنایی با این دستگاه ها پیشنهاد می کنیم که مقالات زیر را مطالعه بفرمایید.

آشنایی با اجزا و نحوه کار دستگاه سرمایشی و گرمایشی پکیج یونیت در این مقاله ⇐ پکیج یونیت هوایی یکپارچه

آشنایی با ویژگی ها، تجهیزات تشکیل دهنده و مزایا و معایب دستگاه زنت در این مقاله ⇐ دستگاه زنت صنعتی و آپارتمانی

به این متن چند ستاره میدین؟ (ستاره سمت چپ بیشترین امتیاز رو داره. بدون نیاز به ثبت نام در سایت می تونید امتیاز بدید)
[کل: 3 میانگین: 5]
اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × 4 =

keyboard_arrow_up
مشاوره و استعلام قیمت